Kurucumuzun Mesajı
Bulacademy

Kurucumuzun Mesajı

Bulacademy olarak Bulgaristan Vatandaşlığı ve Bulgaristan Üniversitelerinde Eğitim Danışmanlığı alanlarında verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile bu yıl sektördeki 15. yılımızı tamamladık. 15 yıldır başarı ile mezun olan öğrencilerimizin başrılarını yakından takip ediyor ve sevinçlerine ortak oluyoruz.

Sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte mutlaka yurtdışı eğitimini düşünen öğrenci ve ebeveynler olacaktır. Denklik konusunda sorun yaşamamaları için Üniversiteler bölümümüzde YÖK Denklik Yönetmeliğini ve Bulgaristan Üniversitelerinin akredite edilmiş bölümlerini bulabilirsiniz. Ayrıca her üniversitenin kabul şartları, konaklama imkanları, dönem harçları, eğitim dereceleri ve süreleri, bölümlerinin geçerliği, AB ülkeleri ile ortak olan ve çift diploma veren fakülteleri, eğitim dilleri ve aylık yaşam giderlerini de yine bu alandan erişebilirsiniz.
Sitemizde yer alan detaylı bilgileri incelemenizi ve ek açıklamaya ihtiyaç duyduğunuz her zaman bize güvenerek başvurabileceğinizi bilmenizi isterim.
Her şeyin gönlünüzce olamasını diliyorum.

Leyla ÖNER
Kurucu ve Müdür

Ekibimiz

Ekibimiz

 

Takım arkadaşları aramaktayız. Türkiye’nin her bölgesinde temsilciliklerimiz olacaktır.

 

Her Zaman Yanınızdayız !
Bulacademy

Her Zaman Yanınızdayız !

Yurt veya Kiralık Ev Desteği

Başvuru Sürecini Yönetmek

Danışmanlarımız ile hizmet veriyoruz
Uzman & Tecrübeli

Danışmanlarımız ile hizmet veriyoruz